Vážní software WAS

 
Efekt lupa
 

Cena na vyžádání.

Dostupnost Skladem
Kategorie Průmyslové váhy
 

Společnost PRECIA MOLEN vyvinula uživatelsky přívětivou a efektivní aplikaci pro správu vážení, WAS software. Intuitivním způsobem usnadňuje každodenní práci operátora s daty vážení.
Hmotnost je nezbytná informace, kterou je nutné sledovat nad výrobou a kontrolou kvality. Zohlednění softwaru použitého pro tyto operace je proto prioritou. Neexistuje otázka ručního zadávání dat (zdroj omylů a časových ztrát, nekompatibilních s pojmem reálného času), proto je nutné přímé spojení mezi indikátorem a klientským PC. Pokud jde o proces, průmyslové sběrnice vytvářejí nejvíce přizpůsobená řešení, pokud cílové systémy jsou programovatelné PLC nebo nástroje dohledu. Tyto periferie, které naši vývojáři vydali a zvládli, nabízejí rychlou implementaci připojení klient-indikátor-systém. Pokud jde o aplikace pro správu, nejběžnější periferií jsou sériové porty RS232, USB a Ethernet.

Neexistuje však standardní protokol, protože každý výrobce vyvinul vlastní formátování dat pomocí „proprietárních“ protokolů. Uživatel bude muset vyvinout nízkoúrovňový vrstvený software, aby zajistil rozhraní mezi indikátorem a použitou aplikací. Vzhledem k tomu, že tento krok může být složitý, byl vyvinut softwarový balík WAS, který provádí získávání hmotnosti a zobrazuje jej buď v aktivním okně aplikace nebo jej ukládá do souboru, aby jej mohl zákazník později zpracovat, podle požadavků. Instalace WAS je velmi jednoduchá, podle běžného postupu instalace aplikace Windows. Všechny indikátory PRECIA s protokolem A + jsou podporovány. Může být připojeno současně několik indikátorů podle architektury point-to-point nebo síťové architektury.