Mostní váha VS700

 
Efekt lupa
 

Cena na vyžádání.

Dostupnost Skladem
Kategorie Automobilové váhy
 

Silniční mostní váha VS700 je modulární mostová váha složená v závislosti na délce z jednoho, dvou nebo tří prefabrikovaných betonových mostů. Navržena pro všechny aplikace vážení vozidel. Mostní váha VS700 je betonová váha, která splňuje požadavky na rozměry vašeho projektu.

Tato silniční mostní váha VS700 je tvořena středovým prvkem se čtyřmi nosnými body a jedním nebo více bočními moduly se dvěma opěrnými body připojenými na každý okraj středového prvku pro dosažení požadované délky (6m, 12m, 16m, 18m, 24m nebo 30m).

Mostní váha VS700 je vybavena analogovými nebo digitálními tlakovými tenzometrickými snímači, které umožňují využití digitálního řetězce (zjednodušené seřizování, zaměnitelnost, spolehlivost).

  • Instalace do úrovně terénu nebo nad terén
  • Zjednodušené stavební práce
  • Uvedení do provozu do 24 hodin
  • Robustní díky svému betonu nalitému do průmyslových vibračních forem
  • Odolnost proti korozi díky betonové desce a ocelovým poklopům z pozinkované oceli
  • Snadný převoz pouze na jednom nákladním automobilu

Nosnost/zatížení nápravy: Podle typu použitého armování je celková nosnost mostní váhy v rozsahu 30t až 80t a maximální zatížení nápravy činí 13t až 18t.

Dlouhá životnost: odolnost proti korozi, nárazům, přetížení a vibracím.

Dodávka a balení: kompletní váha je dodána na jednom nákladním automobilu.

Je setrvale hodnocena jako prémiový produkt určený pro intenzivní použití. Vzhledem k tomu, že je modulární, může být váha zcela přizpůsobena vašim potřebám.

Jiné součásti a příslušenství:

Těsnící gumový T profil, který k umístění na okraj mezi vážní mosty či do spáry mezi obvodový rám základové vany a vážní mosty. Brání hromadění nečistot pod váhou. Délka 3m.

Vodicí svodidla, semafory, závory, systémy samoobslužného vážení, vážní software.