Střihový snímač CMI-INT

 
Efekt lupa
 

Cena na vyžádání.

Dostupnost Skladem
Kategorie Průmyslové váhy
 

Střihový tenzometrický snímač CMI-INT se skládá z tělesa z nerezové oceli, které je hermeticky utěsněno pomocí laserem svařovaných kalíšků z nerezové oceli.  Je navržen pro použití v průmyslových agresivních nebo nebezpečných prostředích, jako je chemický průmysl. Střihový tenzometrický snímač CMI-INT splňuje standard krytí IP68.

Volitelně jsou jako příslušenství k dispozici speciální montážní sady pro přizpůsobení snímače sil jeho mechanickému prostředí.

Aplikace:

  • Vážení násypek a nádrží střední kapacity.
  • Mechanické uložení snímače sil navržené pro vysokou spolehlivost, a to i v obtížné prostředí.

Možnosti Ex:

Ex verze pro použití ve výbušném prostředí podle nové směrnice 94/09/CE

CE EEx ia IIC T6 Certifikát typu CE č. LCIE 02 ATEX 6083 X.

Dostupné modely: 500 kg, 1000 kg, 2000 kg a 5000 kg.

Montážní sady k uložení tenzometrického snímače:

K dispozici jsou montážní sady uložení snímačů sil jako verze se silentblokem (shock absorber), který slouží k tlumení nárazů nebo jako verze proti zvedání  (Anti-lift mounting) pro míchané a termální expanzní nádrže.

Uložení snímače sil typ anti-lifting je dodáváno již smontované, ale bez tenzometrického snímače sil. Lze jej instalovat přímo pod váženou nádrž bez použití makety. Po montáži uložení je do něj vložen snímač zatížení a za pomoci použití 2 matic se nastaví horní deska do provozní pozice a nastaví se doraz.

Stejný mechanismus také umožňuje rychlou výměnu snímače zatížení z důvodů údržby či jeho výměny.

Sada prstenců umožňuje, aby montážní sada byla provizorně umístěna do pracovní poloze, aniž by bylo nutné vkládat snímač zatížení; tohle je důležité, pokud je třeba k nádrži připojit potrubí.

Všechny tyto operace mohou být prováděny bez pomoci zvednutí pomocí hydraulického heveru.