Kompaktní váha Ci5 ověřená

 
Efekt lupa
 
     

Obj. kód

Model

 

2052876

Ci5 LT 1,5kg/0,5g

 

2052877

Ci5 LT 3kg/1g

2052878

Ci5 LT 6kg/2g

 

2052879

Ci5 LT 20kg/5g

     

Cena Kč (bez DPH 21%)         11 100,-

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
Kategorie Průmyslové váhy
 

Kompaktní váha Ci5 je navržena tak, aby splňovala všechna vaše očekávání při všech aplikacích jednoduchého vážení. Důraz je kladen na jednoduchost používání a instalace.

Obecná charakteristika

Provedení ABS pro snadné čištění, deska z nerezové oceli. 4 protiskluzové nastavitelné patky pro dokonalou stabilitu umožňují provoz i přes všechna omezení v náročném průmyslovém prostředí.
Dotykový kapacitní displej s podsvícením (shodná technologie jako u dotykových obrazovek) omezuje opotřebení a současně umožňují používání v pracovních rukavicích. Velkoformátové zobrazení (výška číslic 33 mm) a kontrastní podsvícení zaručují dokonalou čitelnost.

Má vestavěný zdroj napájení, který slouží k tomu, aby při odpojení externího zdroje napájení nedošlo ke ztrátě uloženého data a času a paměti DSD* pro 50 000 záznamů. Zahrnuje sériové připojení typu RS 232 nebo USB pro připojení k tiskárně nebo PC.

Volitelná lithium-iontová baterie s kontrolkou nabití zaručuje navíc nezávislý provoz při intenzivním pracovním dni a omezená doba nabíjení ji dovoluje používat již druhý den ráno. Rovněž volitelné rozhraní Bluetooth umožňuje kontrolovat indikátor z PC, chytrého telefonu nebo tabletu a zobrazit výsledky až do vzdálenosti
100 metrů.

Zvolte jednoduchost bez omezení výkonu. Vyžadujete výrobek s jednoduchými funkcemi pro vážení a s rychlým uvedením do provozu? Pak potřebujete Ci5!

Funkce

Váha Ci5 nabízí v kompaktním těle veškeré očekávané základní aplikace, od prostého zobrazení standardní hmotnosti po počítání kusů.
Inovativní funkce, jako jsou:

– časované zachování výsledku vážení (),
– automatické tárování nádoby,
– automatické vynulování po vážení, omezení zásahů obsluhy a zlepšování jejich produktivity.

 

Podívejte se na video s Ci5!